O značke

História

Selle SMP je tradičná talianska značka s bohatou históriou, ktorá siaha až do roku 1947, v časoch keď na cestách medzi sebou zvádzali súboje Coppi a Bartali. Medzitým v centre Padovy začal Martino Schiavon písať históriu značky Selle SMP plnú húževnatosti, inovácií, odvahy a hladom po úspechu posilnenou jeho vlastnou silou, a počas ktorej sa značka dostala až do dnešnej podoby.

 

 

 

Inovácie

Sedlá SMP sú unikátne produkty vďaka ich ergonómii, kvalite konštrukcie, technického prevedenia, dbaniu na environmentálne štandardy a dodržiavanie štandardov pre bezpečnosť produktu.

Všetky tieto úspechy sú výsledkom neustálych investícií s veľkým dôrazom na výskum a vývoj, ktorý sa začal v 90-tych rokoch.

Od roku 2004 rozšírilo Selle SMP svoje pôsobenie a zvýšilo hodnotu svojho mena vďaka úspešnému uvedeniu na trh modelov sediel SMP4BIKE. Tieto sedlá sú výsledkom nespočetných štúdií a mnohých patentov a sú inovatívne z estetického a ergonomického pohľadu. Ktoré dokáže plne rešpektovať anatómiu ľudského tela a bolo zrodené pomocou výskumu interakcií jazdca so sedlom počas všetkých fáz jazdy. „Navrhnuté na vašom tele“ je slogan, ktorý má za cieľ vyzdvihnúť jeho hodnoty a inovatívne poňatie tejto najvyššej rady produktov.

Od predstavenia ergonomického sedla, ktoré je dostupné vo verziách, ktoré zahŕňajú využitie od mestských bicyklov až po profesionálne karbónové bicykle, bol tento koncept veľmi úspešný, s pozitívnymi odozvami od užívateľov, profesionálov aj amatérov.

Okrem využitia štúdie zaoberajúcou sa ergonomickými aspektami sa výskum zameriava aj na použité materiály, vo veľkom využíva karbón aby sa spojili elastomechanické vlastnosti s nízkou hmotnosťou, a zároveň dbá na chemické vlastnosti základných materiálov, aby tak splnil čoraz prísnejšie Európske štandardy.

100% ručná výroba v Taliansku

Taliansko je kolískou kreativity. Jeho remeselnícke tradície a štýl sú známe a uznávané po celom svete až tak, že označenie vyrobené v Taliansku bola vždy vyhľadávaná pridaná hodnota. Taliansky produkt sa dá hneď rozoznať svojou pozornosťou k detailom a estetickým hodnotám, ktoré vyjadruje.

V súlade s touto tradíciou vyrába Selle SMP už od roku 1947 produkty so 100% Talianskym pôvodom, exkluzívne v spolupráci s Talianskymi spoločnosťami a remeselníkmi, aby ponúklo svojim klientom produkty najvyššej kvality a s najlepším dizajnom. Selle SMP drží viac ako 50 originálnych patentov po celom svete.

Dôkladný výber vysoko kvalitných komponentov a materiálov a spracovanie vedené s cieľom najvyššej kvality nám umožňuje vyrábať a ponúkať zákazníkom širokú ponuku sediel pre každý typ použitia.

Produtky, na ktoré sme hrdí. Produkty 100% vyrobené v Taliansku certifikovaným systémom.